Reakcia na: eripmav #66346:
Logické je to napr. pri 59, 83, 92.Re #66352 Valec: súhlas
Re #66370 pressburger: Potom by som 31 + 39 zlúčil.
Re #66380 pressburger: Zrušenie obsluhy Matadoru = blbosť. L 92 by sa skôr mala rozdeliť na 92 a 192. A taká otázka: Koľko rokov sa zaoberáš linkovaním MHD?
Re #66385 Peon: Určite by sa dali zredukovať linky (napr. z 518 spraviť služobný spoj, alebo zrušiť, 501/5 cez Kramáre, 502 k Slávičiemu).
---
A ešte otázka pre všetkých: Existuje spôsob ako získať výstupy meraní počtu cestujúcich na uričitých linkách / prepravných prúdoch v nejakom období dňa/týždňa? Ak áno kde? Dalo by sa to tu zverejniť? Lebo bez toho si myslím, že naše linkovania, ktoré vyrábame nemajú veľký význam.

Peon
A čím má bus dlhšiu trasu, tým je pravdepodobnejšie jeho meškanie predpokladám (hlavne cez deň, keď zdržuje mnoho semafórov). Btw, v CP nočákov sa podľa chronometráže ráta, že zastavia len na niektorých zastávkach, však
ANKETA: Čo hovoríte na súčasné trasy nočných liniek? Podľa mňa sú celkom dobré a logické, ale rád si prečítam nejaké návrhy k zlepšeniu.
A má niekto tie trasy, čo boli navrhované prednedávnom a neschválili sa? Niekto tu raz spomínal, že napr. priame prepojenie Dúbravky s DNV...