Reakcia na: d3k0 #66333:
aby som nezabudol, celkom lahko sa moze stat, ze v pracovnych dnoch na 32 budu busy a cez vikend trolejbusy... Snad niekto nechce, aby potom boli vyvesene 2 CP a vyzerali ako teraz 49/211 
Inak, keby bolo oddelene cislovanie, tak vcera nam po meste behali linky 228, 237 a 288 s vozom 6706
d3k0
Tiez som bol kedysi zastancom oddeleneho cislovania, ale uz beztak to nase cislovanie nema s historiou nic spolocne (okrem 212 a 213). BTW, pre linku 212 si viem celkom pekne predstavit cislo 42, ktore s historiou ma aj nieco spolocne, pretoze jej trasa kedysi obsahovala takmer celu dnesnu 212.
Takze tot moj navrh precislovania liniek:
49 = 22v (ide len po Vojensku nemocnicu)
201 = 71
202 = 72
203 = 40
204 = 64
205 = 60
206 = 46
207 = 47
208 = 62
209 = 48
210 = 100
211 = 49
212 = 42
213 = 40h (ide len po Hodzovo nam.)
(pri 209 si viem predstavit aj 49 z historickych dovodov, lebo povodna 49 zacala jazdit s trasou Jelacicova - Dumbierska; otazne je potom ale, ako nazvat 211)