juj..este neni zajtra...heh...ale mi to aspon nahralo:
13sk - ty ma nepovazujes za normalneho len preto, ze sem chodim, ked ty uz hajas?
...ale, ked mne to tak vyhovuje
13sk - ty ma nepovazujes za normalneho len preto, ze sem chodim, ked ty uz hajas?
...ale, ked mne to tak vyhovuje
hroch
on by chudak urcite vydrzal este aj 50 rokov, ale na druhu stranu je mozne, ze ak sa zanedba tato sanca na rekonstrukciu, opat sa na to dlhodobo bude kaslat a bude sa cakat na nejaku tragediu. zatial sa pri havariach nikomu nic nestalo (okrem nevinneho obilia, cest jeho pamiatke - ale to by sa snad mohli do dunaja vratit kapre