Reakcia na: galiyosha #65101:
Ale prestaň, však niekto chce aj vidieť ako to vyzerá. Tie fotky aj tak sú kdekade, tak neviem prečo by nemohli byť tu. Však tento server je aj o tom.
Jasné, že keď sa nič robiť nebude, tak sa to nezlepší, ale zas odsekávať im ruky by bolo trochu moc. Proste treba spraviť niečo, čo by bolo zároveň v norme, ale účinné..
Ja tiež nemám záujem nikomu lámať ruky (jednak by som to osobne spraviť nedokázal kvôli svedomiu, a druhak za nejakých pár writerov mi nejaké kriminálne problémy nestoja), ale uznávam, že možno nejakým čiastočne fyzickým spôsobom by sa im to vysvetliť dalo...
KLF