Reakcia na: si #65056:
A ja Ti hovorím, že to ničomu nezabráni. Radikálni antifaštisti náckov márujú už niekoľko rokov. Máš pocit, že by to viedlo k výsledkom?Re #65057 KLF: Prosím Ťa, polemizoval som s Tebou o nejakom podiele viny? Písal som o tom, čo podľa mňa je, a čo nie je účinná prevencia. To, že nejakým faganom zlámeš ruky, ešte neznamená, že iní fagani Ti to auto/električku/trolejbus/fasádu nedomaľujú rovnako. Našťastie, po autách ešte nemaľujú, ale je absolútne jasné, že pokiaľ niekde uvidia nový, nestrážený trolejbus, tak to schytá...
alebo aspon pomoct policii, ked teda podaktorych z nich poznas ?
Papyr
Ďalej, nie každý, kto poruší trestný zákon, sa stáva automaticky zločincom na celý život. Posprejovanie busu je podľa tohto zákona menší hriech, ako napr. fajčenie marihuany. A predpokladám, že nejakí huliči sa nájdu aj na tomto fóre. Myslíte si, že z nich budú celoživotní zločinci?