Reakcia na: si #65056:
A ja Ti hovorím, že to ničomu nezabráni. Radikálni antifaštisti náckov márujú už niekoľko rokov. Máš pocit, že by to viedlo k výsledkom?Re #65057 KLF: Prosím Ťa, polemizoval som s Tebou o nejakom podiele viny? Písal som o tom, čo podľa mňa je, a čo nie je účinná prevencia. To, že nejakým faganom zlámeš ruky, ešte neznamená, že iní fagani Ti to auto/električku/trolejbus/fasádu nedomaľujú rovnako. Našťastie, po autách ešte nemaľujú, ale je absolútne jasné, že pokiaľ niekde uvidia nový, nestrážený trolejbus, tak to schytá...
desiatky príspevkov od tých jemnejších, citujúcich (aj podľa mňa nevydarený) trestný zákon 300/2005, cez príspevky nadávajúce na políciu a vládu, psychologické rozbory rodín sprejerov až po príspevky vyzývajúce k lámaniu horných končatín a strieľanie do hláv. Len pár ľudí si povšimlo, že vinu nesie HLAVNE DPB, ktorý vozy ani neustrážil, ani neočistil. Tam prosím smerujte svoju oprávnenú kritiku a nelamentujte nad tým, čo sa stalo, ale prečo sa to neodstalo.
asii
Toto, čo bolo je krutosť...úbohá a hnusnaá. Sledujem mesto, sledujem steny a tie tagy na vozidlách sú mi známe...ale vravíte tu, že spraviť skupinu, chytať..velakrát sa mi stalo, že som sa vizol vo vozidle, kde nastúpili writeri a píslai..zastaviť?? Ani jeden z nich nemal po 190 cm a bola to hora svalov..nikto sa neodváži...inak tie deti...robia to mesiac, dva..potom už tie hatlaniny nevidím..
Monitoring...exisuje...a je polícia má obrovský prehlad. Mená, fotografie, k tomu konkrétne výtvory a monitoring stránky artattack.sk.
Skupinu rozložili, no zatial to bola jedna. Po pomalovaní vrtulníku v roku 1998..bola to skupina CL, no dnes čo je z toho?? rCLs, čoho sú plné vozy. Som na vašej strane. To som chcel.