Reakcia na: eripmav #65023:
Ja viem, ze policia vacsinu sprejerov monitoruje a vie o nich dost na to , aby s nimi nieco robila. Ale nerobi, lebo je to iba nosenie vody v deravom vedre. Uplne zbytocna praca, iba co by ich svojou bezmocnostou iba posmelili. A to tu uz niekto pisal.
flektor
K navrhnutym zmenam trestneho zakona by som zaradil aj dalsiu. Trestat mamicky, prebiehajuce s detmi pripadne s kocikmi mimo vyznacenych prechodov by som zaradil ako pokus o vrazdu blizkej pripadne zverenej osoby. Okrem ineho ?