Reakcia na: Nightlight #64666:
idealista jeden ? Si nevidel ešte volebné výsledky ? Alebo nečítal obsah najčítanejších periodík ? ☺ Či nepočul bežný rozhovor v rámci konzumnej spoločnosti ? Inak moja úcta... ?
cize v tomto si tiez kusok mimo.
a navyse zase splietas rozne veci dokopy
tomas1
___________________
BTW pre Tvoju info spomínaná štúdia rátala v špičke s 20 vlakmi cez 2koľajný filiálkový tunel za hodinu v jednom smere. Takže tomu "Lepší ako polhodinový interval neurobí." nerozumiem, nepocopil som k čomu to malo byť...