Reakcia na: patrik #64461:
Nezaskodilo by ti naucit sa pouzivat interpunkciu. Ak nahodou nevies, co to je, tak po slovensky ciarky, bodky, pomlcky a podobne. Text tym ziska daleko vacsiu prehladnost a citatelnost. Takto sa to nielenze velmi zle cita, ale este horsie chape, ba dokonca mozem povedat, ze mi akosi unika pointa tvojho prispevku...
Nightlight
Dovod :
Nikdy som nenapisal ze cestujuci su hovada, aj ked sa tak niekedy spravaju. Kedze si ty porovnaval cestujucich s vodicmi a teraz a mal si na mysli "hovada", tak si vlastne aj mna nazval hovadom.