Reakcia na: si #64370:
off topic: No neviem, či kupovanie poslancov je metóda hodná obdivu.
)
A na plat nikto nenarieka, ten som uviedol az ako posledny, a teda najmenej podstatny 
Ak mozes, napis, rad sa necham poucit...;)
81-71
Vzdy mozme hodnotit to, co tu uz bolo, predosla vlada spravila vela dobreho ale aj zleho, co sa tyka populizmu, tak ten bol ozaj markantny u vypravcu a jeho dvojnasobne platy...privatizacia, kupovanie poslancov...co bude robit tato vlada a aka bude nemoze nikto dopredu vediet, i ked ruzovo to tie nevidim.