"Nad inštaláciou klimatizácie do priestoru celého vozidla sa neuvažuje. "V prípade cestujúcich by bola klimatizácia vzhľadom na časté otváranie dverí na zastávkach neúčinná," povedal vedúci technického odboru Dopravného podniku Bratislava Juraj Mesík." - to co je za dementa?????????????? Ten clovek este nevidel klimatizovany autobus MHD, alebo elektricku...? Mozno na to nemame, ale nech neprehlasuje take bludy do novin.
)

81-71
Vzdy mozme hodnotit to, co tu uz bolo, predosla vlada spravila vela dobreho ale aj zleho, co sa tyka populizmu, tak ten bol ozaj markantny u vypravcu a jeho dvojnasobne platy...privatizacia, kupovanie poslancov...co bude robit tato vlada a aka bude nemoze nikto dopredu vediet, i ked ruzovo to tie nevidim.