Reakcia na: Drobcek 7120 #64332:
alebo inak. Ak mam interval 15 minut a nechce sa mi ist na konkretnu minutu, jednoducho idem na zastavku, odveziem sa prvym co prijde (a ide po trase) a pripadne prestupim. Prave na Ruzinovskej radiale je vyhodnejsie postupovat takto ako sa viazat na konkretnu linku.
Osobne som ho nemusel ráno použiť už asi 5 rokov. Ale samozrejme meškania mi vadia ako každému. Lenže toto nie je problém Bratislavy, ale všetkých miest.. Nikde nemajú každé tri zastávky stojaci záložný autobus...
Andy