Reakcia na: hoppusmark #64021:
A preco by mali byt natrepane tie nizkopodlazaky ktore by chodili na vybranych linkach ako garantovane spoje? Ved by sa mohli dat na take linky, kde nieje nutnost klbovych vozov. Zasa pochybujem, ze by sa naslo az tak vela imobilnych spoluobcanov raz za hodinu ze by to vadilo, a aj keby tak povedzme by mohli byt zabezpecene pol hodinove garantovane spoje a to uz si myslim, ze by slo. BTW, v KE maju kolko NP elektriciek? Ako casto jazdia? Su precpane vozickarmi?Ja som s tym isiel a nezdalo sa mit, podobne to chodi aj v Ostrave, apropo, ved v BA takto uz funguje myslim jedna trolejbusova a jedna autobusova linka. ?
Andy
Jedna novinka - Na linke 88 je na BUSE už napísané aj cez Petržalku, takže už nemusia nosiť tie plastové tabuľky.
A páči sa mi, že ako náhrady namiesto Solarisov sa vypravujú na 15-metrové linky kĺbáky a nie krátke vozy.