Reakcia na: Andy #63883:
Človeče, už keď začneš diskutovať o autách a automobilizme, tak neviem, či sa mám smiať alebo sa desiť chvíle, keď naozaj za ten volant sadneš. Čo si myslíš, že ten pruh:1) Končí bez upozornenia a náhle?
2) Končí nejakým betónovým múrom?
Však normálne sa zbiehajú dva pruhy do jedného, sú tam predbežné šípky, jeden je priebežný, to je bežná každodenná situácia.
Proste prazsky metrobus pulkruhovite spojujici okrajove stanice metra.
Peon
Lebo ak sa nemýlim, 75-ka po tej dávnejšej nehode, keď "zintegrovala" s vlakom na Ivánskej ceste už tadiaľ nemôže jazdiť...
Ak poznáte, môžete sem uviesť nejaké príklady (napr. pre 83-ku z Vozovne Jurajov dvor Dúbravky a pod.)?