Reakcia na: SZKV #63644:
presne tak, zese tými električkami, ktoré sú v centre slušne zastúpené ? Čo by si tam chcel ešte ťahať ?Nemôžem povedať, že by tu niekto patril medzi extrémneho fanúšika autobusovej dopravy. Tá je v Bratislave preferovaná už roky.
Nestačí nakresliť bus pruhy, nie je ich kde nakresliť a často ich nie je ani kde vytvoriť.
A trolejbusmi už hlavné smery využité sú (keď sme pri tom, v Prahe by sa do mnohých kopcov hodili), rozvoj čakajú v Petržalke, prípadne v Lamači.
aquila
mesto, v ramci "akoze" kompromisneho riesenia aby aupark tower preda 100 hektarov velmi lukrativneho pozemku za trapnych 2 000 skk/m2, aby bol aupark tower nemal 22 ale 15 poschodi, pricom sa vie, ze aupark tower kvoli podloziu aj tak 22 poschodi mat nebude, lebo je tam podmacana poda a injektaz/sanacia pody/zakladov by enormne predrazila stavbu. takze tak ci tak nebude 22 poschodova.
takze na tychto 100 hektarov mesto nezarobi 2-3 miliardy korun navyse. tak preco sa mesto stazuje ze nema peniaze ?
toto je skorumpovanost najhrubsieho zrna ...
Re #63622 S499.1023: a preco by nemohlo ? STV je konecne pozeratelna televizia. STV 1 ma komercny nadych a na STV 2 su perfektne dokumenty, o ktorych sa nedalo predtym ani snivat.
rybnicek urobil z STV modernu europsku televiziu. ad superstar, skus is prepnut na ORF, ZDF alebo ARD a potom kecaj co je to verejnopravna televizia...