V Regionalnom denniku - Bratislava dajak zabudli, že Solarisy okrem Ostravy, Waršavy a Bratislavy jazdia aj v Košiciach a že už 3 také len "nafťáky" mali česť v Bratislave premávať. (3510-sa testoval, 3511 a 3514 zapožičaný počas pobytu pápeža v BA)
dožil v jeseni 2004, ale kam sa podel, nevedno.
fobust
Redaktora: "Starým Ikarusom v Bratislave pomaly odzvonilo"...
Takže aj Ikarusom 283 a aj Ikarusom 435, však aj tým končí životnosť. Oprávnene ich môžem označiť za staré. Lebo staré sú. Síce sú to najmladšie kĺbové vozy v BA....