mozno som zaspal dobu, ale vysvetli mi niekdo prosim vas preco mesto nekupilo klbove solarisi ked stali len nepatrne viac? Myslim ze prioritne treba nahradit klbove ikarusy a karosy. A este prosim vas neviete ci karosa nemala lepsie ceny na autobusy ako solaris?
? ?
tomas1
"všade dookola sú príklady toho, aká pohroma môže súkromný dopravca byť (viď napr. BB)"
- cože? Ľudia na magistráte na čele s Králikom sú pohroma, keby mali mestský DP tak by to tam vyzeralo možno ešte horšie. BB má presne to čo si objednalo a len to čoho plnenie (ne)vyžaduje. ?