Reakcia na: Peon #63332:
Prečo by nemohli? Čo je nejaký zákon, že na Železnú studničku nemôže ísť autobus s dieselovým pohonom? ? ?
A určite bude záujem o cestovanie do Billy z pohľadu cestujúcich na trase linky 87.
? ? ?
Peon
Jaj, keby tak radšej boli peniaze na rôzne nadchody, kruhové objazdy a neviem ešte aké iné riešenia menej spomaľujúce dopravu než semafóry... ?