Reakcia na: luky133 #63255:
Nezmysel, tarifa predsa nemôže závisieť od typu autobusu.
ale v konecnom dosledku co je tvoja hlavna povinnost? mat platny cestovny listok
tu http://ike.webzdarma.cz/20 - Vodič MHD.mp3
Ike
nechapem co tu rozoberame taketo blbosti... tarifa je dobra taka aka je... naco senzori?