Reakcia na: Peon #63093:
Ja tie košele vítam. Ale lutujem tých vodičov čo nemajú v kabíne klímu. A vôbec fungujú tie klími v Ikarusoch?? Nevie niekto. Škoda ,že klíma nefunguje v tambuse 3700.


Ako je to s prijimanim externych brigadnikov, ktori uz vlastnia vodicak D, na autobusy, to netusim, ale urcite by neprijali niekoho s perspektivou ze po par mesiacoch im zdrhne
? ?
Vladimír
K vymenúvaniu nitrianskych zaujímavostí som ešte v predošlom príspevku zabudol napísať, že sa začali vymieňať všetky označníky MHD za novší a o dosť vzhľadnejší typ a tiež skutočnosť, že všetky vozidlá MHD sú vybavené palubnými počítačmi, ktoré nepretržite monitorujú vybrané parametre. Druhým menovaným sa na Slovensku dnes možno stretnúť IBA v Bratislave, Žiline, Prešove a práve tej "pravekej" Nitre.
Ohľadne spoja po 23. hodine si teda zaťal nesprávne, pretože opak je pravdou - posledným spojom odchádzajúcim Z CENTRA na sídlisko Klokočina je spoj linky č. 24 s odchodom od železničnej stanice o 23.02, od Tesca o 23.06 h
Ad second-hand. Opakujem - za dvanásť- až pätnásťmiliónovú ročnú dotáciu skrátka normálne vozy nezoženieš.
Verím, že zvíťazí zdravý rozum a žiaden konkurz na dopravcu v Nitre nebude. Jedno divadielko s tragickým koncom tejto republike už stačilo.