Reakcia na: d3k0 #62755:
Diki za odpoved, nevedel som ze zalozak na hlavnej ma sluzbu do 23:40, myslel som ze konci skor. Uz viem teda na co mam cakat za normalnych okolnosti ? Inac nenarazal som na dispecerov, ti svoju ulohu zvladli mozno aj na vybornu, (aj ked som to videl len podla fotiek) skor som sklamany nad vodicmi...
Re #62758 BMko: Hmm, to ma zaujima, preco nemoze? Ved cestu ma tak ci tak rovnaku?

Dokonca by tak usetril cestu zalozaku.
si
no a ako iste vies, prestupy pre cestujucu verejnost velmi popularne nie su; takze tuto skupinu jednoznacne dostanes do aut (a ked si zvyknu, tak sa budes moct aj posrat a nazad ich nedostanes