Reakcia na: tomas1 #62666:
No, F a G (pretože Astra je len premenované plynulé pokračovanie Kadetta) sme mali, bol to des (teda v meradle moderných vozidiel, isteže lepšie ako Š Favorit), Astra H je vraj celkom dobrá.
Aspon smerom do mesta? Nemohol zobrat stoparov?
ty by si mohol politikom v ruskej federácií ?
Peon
2; Inak, CP sú stále Zájazdy Bratislava. Takisto aj zastávkové označníky sú Tesco, zatiaľ čo Avion bus má označníky "Blaguss".
3; Je bežné vo svete, aby v prímestských busom (čo Blagussácke Axery určite sú) boli sedadlá umiestnené do štvorky, teda aj v protismere jazdy? Pokiaľ viem, toto medzi cestujúcimi nie je obľúbené... SAD BA Axerom som ešte nešiel, aj tie to tak majú?