V nedelu v okoli Polusu to bude vyzerat asi este horsie ako pred 5,5 rokmi ,ked ho otvarali.Vtedy sa na ten zazrak snad prislo pozriet pol Slovenska.Na Vajnorskej sa parkovalo az po Jurajov Dvor na chodnikoch,Tomasikova plna az po staru Ikeu.
Skoda ,ze dopravu neposilnili.To bude zase vyzitka mesta.Kazdy to bude vnimat ako problem Bratislavy a nie organizatora z Prahy.Ked bol v BA papez tak pochybujem ,ze kyvadlovu dopravu zacvakala cirkev.
Skoda ,ze dopravu neposilnili.To bude zase vyzitka mesta.Kazdy to bude vnimat ako problem Bratislavy a nie organizatora z Prahy.Ked bol v BA papez tak pochybujem ,ze kyvadlovu dopravu zacvakala cirkev.


galiyosha
Vie mi niekto vysvetliť, načo je dobrá na Námestí SNP splietka v smere PO HROTE až do polovice námestia? Keby náhodou električke podhodila zjazdová výhybka, aby nemusel zastaviť v kopci? ?