Reakcia na: si #62651:
Hm, aj 300 km/h do rovného a 270 km/h do odbočky (LGV). Len neviem, kam by si tú výhybku v mestskej zástavbe dal. Ale podstatné je to, že rýhlosť 15 km/h proti hrotu výhybky tú električku nijako významne nespomalí a nemá význam to riešiť.

S499.1023
1) Nie je problém indikáciu dopytu na panel vyviesť.
2) Električky majú okrem dopytu aj tlačidlo "Znamenie vodičovi".