Reakcia na: hoppusmark #62553:
Minimum okien je typickým znakom obchodného domu týchto čias nielen vo východnej Európe (viď jednotné obchodné domy sietí Karstadt, Hertie, Kaufhof v západnom Nemecku). A bordel okolo budovy skutočne NIE JE vlastnosťou Tesca.

?
hoppusmark
Tie jedno- až dvojposchodové "domčeky" by samozrejme zbúrať mohli, ale tento má asi 4 poschodia.
So zbúraním celej Obchodnej ale určite nesúhlasím..
Čo by si tam postavil namiesto toho?
Mimochodom ja by som najradšej zbúral Tesco a Kyjev
?