Si: a ja som si tiez spravil nekolkoknasobny prieskum na 201 a nemyslim, ze cely den aj vikend by to potrebovalo klbaky. Siel som v SPICKE a kukal som s akam si sadnem...
Podla mna o tych 30 rokov (moj nazor) uz metro potrebne bude.

Eliny na dlhe diely rules !
(Len ja furt neverim, ze vyslapu ten kopec na Molecovej... Nepomozem si - kym to neuvidim tak neuverim.
)

Sa smiechu nezdrzim.
trocha zbytocnost na X17 davat klbak... Naopak, ked bude Mudronka hotova, ROZHODNE by som dal klbaky na 207 ! Akoze ked uz maju mat 201 a 202 klbaky, tak 207 ROZHODNE tiez !

d3k0
All: Hlasovanie o novom fore dopadlo zaujimavo: 3ja za, 2ja proti
KLF: Ja som 201kou chodil denne a viem, aka je plna. Je velmi plna. Odporucam ti trasu Trnavske myto - Trencianska a spat. Viac ako dve kola nevydrzis