Reakcia na: M5O #61844:
Písalo sa tu dávnejšie ,že ak zrušia definitívne trolejbusy v Banskej Bystrici tak DPB kúpi skoro všetky 15TR/TRM ?
A talker bezi non-stop, dokonca na nom obcas aj dakto zije...len by sa tam muselo prihlasovat viac ludi, aby to malo zmysel.
intony.sk