Reakcia na: Andy #60634:
ale iste, pochopil, ale problem je v tom ze tych co "robia chybu" a stale tu istu je na cestach akosik privela a bohuzial asi po dobrom sa od tej chyby neodnaucia, tak taky deravy blatnik alebo dvere od kuplovacky tomu snad napomozu
Ike
ale inak ma andy pravdu, vsetci sme omylny a kvoli tomu si nemusime robit naprieky...