Reakcia na: aquila #60362:
Mě by zase zajímalo, jestli se v Bratislavě chystá rekonstrukce T3 s využitím částečně NP kastle z Krnova- jako prozatimní řešení než budou k dispozici nové tramvaje s rozumnými užitnými vlastnostmi a rozumnou cenou se mi to docela líbí!
i ked neviem, a teraz v poslednej dobe sa zacalo vravet o prestavbe na nejaky kabriolet v UD, cize pestre je to zatial, a tie listky, to ti neviem poradit....
SZKV
Možná to chtělo se tu "ukázat" dřív- já už díky tomuto DF strávil v Bratislavě jeden velmi zajímavý večer, asi před měsícem. Akorát se na Slovensko moc často nedostanu, asi zase někdy v létě...