To fiktivne mesto by bolo akože to, kde bývam? (Teda Blava?)
i ked neviem, a teraz v poslednej dobe sa zacalo vravet o prestavbe na nejaky kabriolet v UD, cize pestre je to zatial, a tie listky, to ti neviem poradit....


Ondray
P.S rad pokecam Zatial s amajte vsetci krasne a vela dobrych a novych napadov pre BA MHD prajem!