Reakcia na: E499.3056 #60122:
Čo sa týka tých tratí, tak niektoré už sú opravené (Karlova Ves, Dúbravka, Mostová, Jesenského, nábrežie, teraz sa robia Obchodná, Nám. SNP a Kapucínska). Ja verím a dúfam, že to takto pôjde ďalej. ? S499.1023: Keď máš odlišný názor ako iní, dá sa to pvedať aj slušne. ?
Ike
Nocna doprava by mala konkurovat taxikom... nie niest nalepku "ZAVOLAJ SI TAXIK (ja idem az o 2 hodiny)"...