Reakcia na: Andy #59909:
aha..takze zase je v tom byrokracia..
?

Mne sa zda nadherna. ❤ ?

Ved nechame sa prekvapit, ked udru prve mrazy, kolko tych zazrakov sa tam v poobednej spicke skrizi cez celu ulicu 
Aby tie ynteligenciou oplyvajuce cloveky (mnozne nezivotne) zistili, aky hlucny je autobus v porovnani s trolejbusom, ked to cestou do kopca zhasne diesel a pohne sa na draty
Bohuzial, toto bude mozne ale aj tak az po nezatrolejovani obratiska Molecova.
KLF
Ale faktom je, ze som za KLASICKE, CISTE trolejbusy, ako tu uz spominal fobust ! A ako tu uz tiez bolo spominane - som velmi zvedavy, ako to s 1 hnanou napravou bude v zime jazdit nasardinkovane hore na DD...