Reakcia na: Záchvat #59805:
tak ako vravíš, len ja budem stále tvrdiť, že do "Ba" podmienok /otrasné cesty, samá dopravná zápcha, bezohľadnosť vodičov IAD/ sa 15m vozidlo absolútne nehodí... ?
Zvlast v BA
a na dlhace klasik trolley
Pre 17-tisicove sidlisko Devinska Nova Ves á la L21 urcite nie, L39 plno studentov, mozno cez vikendy, L61 ano, L98 je plna na urcitych usekoch, L96 klbova! ?
5510
1) Trolejbusov sa nedockame tak rychlo na linke 32.....ak tam vobec volake dakedy budu ? ?
2) Plynaky prec z DD ☠
3) Ten trolejbus, teda duozvrhlost bolo zbytocne kupovat, mala by sa vybudovat kompletna trat na dlhace aj s obratiskom dole, a s trasou az trebars na patronku. A mali sem jazdit obycajne troliky ?