Deticky: Este tu uvidim jednu vec podobneho razu ako to bolo vcera vecer a mozte sa rozlucit s pristupom do diskusie. Uz sa na vas stazuje dost vela serioznych uzivatelov. Ak chcete, spravim vam specialne forum, kde mozte pokracovat v debatach, ktore mate radi.
a slovanista, nikde v zakonoch Slovenskej Republiky nie je napisane ze za taky nick by mali zavriet.... pravdepodobnejsie je, ze vytocis niekoho z moderatorov a ten ti zrusi konto 
d3k0