no ja neviem, ci jazdi :DD - som si myslel, ze uz
he preto som sa pytal :DDD
takze mam stastie, ze este nejazdi :)))
Ozaj a preco to tak dlho trva?
dikes
he preto som sa pytal :DDDtakze mam stastie, ze este nejazdi :)))
Ozaj a preco to tak dlho trva?

dikes
KLF
Takze - CO sa teda nazyva "zehlickou" ? Podla mna T2 a nie T6, dokonca uplne nezmyselne aj T3...