Majkl - Eda, ja dufam ze to nepradaju nejakej cudnej firme...a myslim, ze prevysuje zaujem dobrych firiem nad tymi "cudnymi"...To asi preto, ze SADky su v pluse
)

Aspon sa ospravedlnil, co nedokaze kazdy.
tulenique
galeriu som si pozeral, ved tam som narazil na tu reklamu Domacich potrieb....
inaq preco mi nepresli HTML tagy v prispevku? Co som ich napsisal zle (to dufam nie)? Nic to v kazdom pripade som mal na mysli tuto elektricku http://www.imhd.sk/ba/?www=*fotky/picshow&typ=t3&no=221
dufam ze som s tym pokusom o HTML tag nesposobil problemy, ak hej tak je mi to velmi velmi velmi luto.