Reakcia na: Peon #57100:
BID som raz za uhorsky rok vyuzil, ale kedze ma to na rok stoji 500 Sk a vyuzil som to tak 1 - 2x na cestu vlakom tak som si povedal ze ma to vyde lacnejsie ked si na ten vlak kupim listok (hoc aj s rychlikovym priplatkom vyde lacnejsie
a tak som si teraz v decembri ked som kupoval elektricenku na dalsi rok BID uz nepriplatil (keby SADisti premavali aj inam ako na zahorie tak by to mozno bolo zaujimavejsie aj pre mna)
Puki
Ak áno, budem povďačný ak mi to pošlete na mail. Ďakujem ?