Reakcia na: Andy #56926:
...môžeš to skúsiť ☠ ?
Inak tu v Bratislave nie je dôvod krotiť jedenie, lebo aj keby zrovna niečo spadlo na zem, tak o moc špinavšia nebude. Jediná výnimka je, keď je vo vozidle veľa ľudí, tak vtedy radšej dojem až neskôr, aby som nevyzeral ako blbec.
tomas1
- To ja len aby sa niekto nesťažoval, že vypichujem extrémne príklady, tak som trepol takú čakaciu dobu, ktorá je bežná a dennodenná. ?