he no to hej, za chvilu nebudem musiet vychadzat ani z domu a bude zo mna mrzak domaci - to teda za to nestoji - problem je v tom, ze sa nesmie nic prehanat - kazdy extrem je zhubny.

no ak si dobre pozres, tak boli fotene pocas mikulaskej kalamity a asi bola zamrznuta vyhybka alebo co vtedy
Aj ked je to len sci-fi 
A ze MHDckou cestuje len "spodina", no, ja sa za spodinu nepovazujem...ja=student...ja nas dost...ehm, my vlastne zivime MHD? Asi...
Turbo