All: Nevie niekto či sa ešte využívajú "odpočívarne" pri Technopole? Respektíve ak nie, či sa plánujú premiestniť na iné miesto. Teda ak to ide.
?
?
?

?

"vezie" sa v tom aj magistrat hl mesta na cele s durkovskym.
TeBeCe
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=59058&SID=2&P=1