Reakcia na: S499.1023 #56875:
Je mi to jasné, ja tiež by som išiel na bus iba vtedy,ak by mal ist hned, bo ma dost blbe intervaly. Ale ja som chcel iba povedat, ze netreba vzdy daco nasilu preferovat za kazdu cenu, ale treba si vybrat vzdu tu lepsiu alebo vhodnejsiu moznost. Ked sa mi hodí tram, idem nou, ked trolik alebo bus, idem zase nimi. ?
?

?

pepino23
najhorsie na celom tomto meste je, ze kazdy argumentuje iba tym, ako sa nieco neda, ale nehlada riesenia, ako sa to da. A potom to tu vsetko vyzera tak, ako vyzera....