Reakcia na: Tomi #56303:
Čo ty vieš, možno sa stane nejaký zázrak a budú aj čistiť okná. Pri najhoršom je to vhodné ako príprava do budúcnosti, keď okná čistiť budú. Samozrejme by bol lepší nejaký systém kamier, ale prepokladám, že najmä z finančných dôvodov nerealizovateľný.
E499.3056
Re #56307 Andy: Ani ja som to nevedel, ale ked som si vsimol (cestou L94) tabulku "Aupark-Zachytne Parkovisko" tak som sa obzrel dozadu a co nevidim, bude sa staviat...
Re #56306 Dopravák: Tí blbci, ktorí striekali s hasiaceho prístroja to robili niekde v Karlovke. Zistil som to z vyloznikov, ktore najdeme len v Karlovke. Kus som sa posmial, ze ako to robili, ale videl som aj horsie videa. Spomeniem, ze vykopovali sedadla alebo posprejovali schody... ale chcel by som tych parchantov vidiet a osobne ich spoznat.
Btw. Mileticka je pre elektricky sok, sama jama (pomaly uz bez panelov). Mohli by vybrat vsetky panely.