Reakcia na: Andy #56296:
Samozrejme, že kúpele Centrál boli dokončené (po dlhých prieťahoch, pretože stále presakoval veĺký bazén) aj prevádzkované a keby nebolo akýchsi privatizačných zádrheĺov, tak by boli dodnes. Kúpele boli na boĺševické pomery veĺkoryso riešené, bol tam 50 m olympijský bazén, 25 m tréningový bazén, sauna, para, kozmetika, pedikúra, karczmy... Keby to bolo dnes, nazývalo by sa to aquaparkom:-D.
Dopravák
A tie kúpele, to som netušil, že to normálne fungovalo. A ja, že to nedostavaná socíkovská stavba...
Na JOJke bol príspevok o "parchantoch" čo spúšťajú hasiace prístroje v elinách a ešte si to aj natáčajú... Mojkovia nebojte, aj na Vás príde a potom, potom ? ...