Reakcia na: Tomi #55125:
Mne sa to vzdy stava ked je v buse menej ludi (podvecer) tak vacsinou iba pribrzduje vodic na zastavkach a okukne ci tam niekto necaka.
Vodic sa ma na Zahradnickej spytal kam to bude a uz sme na inej zastavke nezastavili. Juj, to je parada mat za taxik autobus ? ?
? ?
Beus