Reakcia na: E499.3056 #54803:
No sak viaceri, nie len ja... a to I mi vypadlo, mam viac problemov nez kukat na pravopis
a k tej karose: 1 by ta nezabila ako historicak, co mas proti nim ? ?
a k tej karose: 1 by ta nezabila ako historicak, co mas proti nim ? ?
E499.3056
Re #54798 5510: CNG je urcite lepsie, [myslim pri takom pocte, ako je teraz] lebo mas viac vozidiel a tym lepsie mas koordinaciu nafta > plyn. Lebo keby si mal 300 vozidiel na naftu a 10 na plyn, tak sa mi to zda troska blbe