Reakcia na: debil #54596:
nemal by som nič proti, ak by to potiahli na Kúpalisko Matador. Zastávky AUPARK pre túto linku by som zrušil a ako náhradu by som zaviedol zastávky AuCafé Berlitz a Viedenská cesta, ktoré sú v dostupnosti, pretože práve zastávka AUPARK sa stala ich náhradou po zrušení linky 82. A autobusy by už z Petržalky (aj ráno) chodili naplnené a nie prázdne, resp. s 5 ľudmi, ktorí si podstivo odšlapú k Auparku alebo sa (ako ja) odvezú 80/88 hore a zídu pešibusom na nástupište 50tky... ?
Mne osobne to neprekáža a celkom sa mi to páči...
Beus
Ak uz teda bude treba uvazovat o pouziti taxika, tak si ho jednoznacne treba zavolat telefonom. Najjednoduchsie tak, ze si obzries taxik, opises si telefonne cislo z jeho nalepky, postavis sa o 5 metrov dalej, a zavolas si
Ale ak nebude meskat vlak, tak uvazovat o taxiku ani nema zmysel, busom to stihas.