Reakcia na: milannco #54604:
A to ako vieš? Prognostik? Alebo jasnovidec?
Mne osobne to neprekáža a celkom sa mi to páči...
Totiz, taxiky maju na telefonicku objednavku nizsiu tarifu, nez ked niekto nasadne do taxika uz pristaveneho a cakajuceho. Je to asi preto, ze takito si tam uctuju aj stojne za cas cakania na pripadneho zakaznika.
Sarko