Hmm mne smiliky skor prekazaju aby som pravdu povedal, kedze ja to pouzivam zaroven niekedy aj ako ukoncenie zatvorky a potom to vyzera divne...

Preto to chvilu vobec neslo...

©-)
Bon-€u (?) :)
Inakos...dneska mi vodic na 6 /7081-2/ privrel v poslednych dverach tasku...aspon sa po trase Vazka-STU dobre vyvetrala...:)