Reakcia na: Beus #54204:
mne to nejde ? ?
(Teraz už len dúfam, že si tento obskúrny bugfix nepletiem s inou hrou...)

Verejne to hlasat nemozem, aby ma nahodou nepostihlo BSE, pardon, BSA
Ale najprv to tam musim pretransportovat, a to bude asi az dnes neskor vecer, kedze teraz som na odchode z domu
aquila
snad len tolko ze na rok 2006 zo 6 miliardoveho uveru co si mesto nezmyselne zobralo bude vyclenenych len 120 milionov na dalsiu uzemny plan a trasovanie metra.
nebude sa stavat absolutne nic, len mesto zaplati zbytocne 180 milionov len na urokoch. cize suma sumarom dalsich 300 milionov v riti.
prisambohu, bratislavske metro uz stalo 1,5 miliardy a este nebolo polozenych ani meter kolaji, to sa moze stat len v bratislave
ako som hovoril, mesto rozflaka ten uver (mimochodom uz 1 miliarda z neho bude fuc) na blbosti a NDS sa v BA nepostavi skorej ako za 50 rokov