Reakcia na: Beus #54204:
mne to nejde ? ?



Verejne to hlasat nemozem, aby ma nahodou nepostihlo BSE, pardon, BSA
Ale najprv to tam musim pretransportovat, a to bude asi az dnes neskor vecer, kedze teraz som na odchode z domu
galiyosha