Reakcia na: KLF #54149:
No práve som sa chcel spýtať, ako funguje ten nový svetelný retardér, čo zapli pri Botanickej. Pozerám, že nevalne.Napriek tomu si dovolím tvrdiť, že je to len otázka nastavenia. Vyladiť ho na tamtej križovatke by nemal byť problém a pokiaľ to zabráni aspoň časti kolízií s autami, ktoré sú tam veľmi bežné, som za. (Zlá stránka veci: Horšie sa mi bude individuálne cestovať zo školy, keďže otáčať sa na svetelnej križovatke asi neradno...)
K preferencii - suhlas, to iste pisem aj ja
Beus
Re SZKV a Ikarusy 280: Asi najlepsie informacie o nich podal Galiyosha - najpravdepodobnejsie ich stretnes na petrzalskych linkach (hlavne 93/94 a 95, a po nich 68, 84, 88 a 92 (len v spicke!) ), lebo 4.DPA ich ma najviac
Co sa tyka Ikarusov 283, tych ma 4. zas najmenej, cize za nimi treba utekat na linky 1. a 2. DPA - menovite 21/25 (1.DPA), 31/39 (1.), 34/83 (2.), 50 (1.), 63 (1.), 70 (2.), 75 (2., spicka), 78 (2.) a 98 (1.). Linka 87 (1.) je jednak dost odruky, a dvak sa na nej zjavuju (z mojho pozorovania) najma Ik435; a na linky 61 a 74 (obe 2.DPA) su vypravovane (myslim) najma plynaky. Toz, prijemne odchytavanie a vozenie sa
fobust: Zdrziavam sa hlasovania...ehm komentara. Vulgarizmy pouzivam nerad, a nadavat tym uradnikom do idiotov by bola urazka pacientov trpiacich idiociou. A kedze su stupne 1. debil, 2. imbecil, 3. idiot, a tazsi stupen uz tusim nemame (Papyr, oprav a dopln ma, please), tak ich nenazvem radsej nijako
A jedna pozitivna: Na zastavke OD Slimak na nastupisti L50 nam presne pred 2.5 hodinami vyrastol pristresok JC-d3k0